Usługi

NAJEM DŁUGOTERMINOWY

Oferujemy długoterminowy najem samochodów. W ofercie znajdą Państwo zarówno auta miejskie jak i komfortowe limuzyny przeznaczone do pokonywania długich tras.Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie AC dzięki któremu mają Państwo gwarancję spokojnej podróży bez dodatkowych stresów związanych z niespodziewanymi problemami.Samochody dostępne w naszej ofercie są systematycznie diagnozowane by zapewnić naszym klientom komfortowe warunki najmu.

NAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Oferujemy krótkoterminowy najem samochodów.W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno samochody sportowe jak i różnego rodzaju busy i samochody dostawcze przeznaczone do przewozu większej ilości pasażerów.Wszystkie samochody w ofercie są cyklicznie diagnozowane w celu zagwarantowania Państwu w pełni profesjonalnej usługi najmu.Nasi fachowcy zadbają o każdy detal przed wyjazdem samochodu z parkingu.

SAMOCHÓD Z KIEROWCĄ

Oddaj stery w dobre ręce ! W naszej ofercie mają Państwo możliwość zamówienia komfortowego pojazdu wraz z doświadczonym kierowcą.

IMPREZY OKOLICZNOŚĆIOWE

Oferujemy wynajem samochodów na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.Nasza załoga zadba by pojazd był podstawiony na umówiony czas i miejsce przez doświadczonego kierowcę. Jeśli Państwo sobie tego zażyczą kierowca będzie do Państwa dyspozycji przez dłuższy czas.

+48 514 171 514

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

KONTAKT